ODDZIAŁ ZEROWY

Czesne: 600 zł / miesiąc

Stawka żywieniowa: 10,50 zł / dzień (śniadanie, drugie śniadanie, zupa, drugie danie)

RODZICU ZAPEWNIJ LEPSZY START SWOJEMU DZIECKU W SZKOLE!

Zerówka jest to dobry czas dla dziecka na przygotowanie się do rozpoczęcia nauki w szkole. Takie przygotowanie pozwala dzieciom bawić się w grupie rówieśników, mieć kontakt z książką przygotowującą do nauki czytania i pisania, uczyć się liczb i rozwiązywania zagadek, poznawać zasady współżycia społecznego i postępowania w grupie.

W niedużym gronie, nauczyciel może bardzo dobrze poznać dziecko, zauważyć jego zainteresowania oraz wyrównać ewentualne różnice emocjonalne i edukacyjne. Jednak najważniejsze w zerówce jest przygotowanie dzieci, by bez stresu mogły rozpocząć pierwszy rok nauki w szkole. 

Nasi nauczyciele dokładają wszelkich starań, aby absolwenci naszej placówki nie odstawali od grupy i nie mieli zaległości w matematyce, czytaniu, pisaniu czy języku angielskim – wręcz przeciwnie – wyróżniali się na tle innych swoją wiedzą i umiejętnościami. Wszystkie te cele dzieci realizują w zerówce głównie poprzez zabawę, a więc w sposób dla nich najlepszy do zaakceptowania.

Działamy cały rok i przez cały rok pracujemy na naszej szerokiej palecie zajęć dodatkowych, którą wzbogacamy o ciekawe wyjścia, spotkania i wydarzenia.

Poznaj kadrę naszego przedszkola

Kliknij przycisk „więcej”, by poznać nauczycieli przedszkolnych naszej placówki.