Kadra

„Potrzeba wielkiego serca, aby kształcić małych ludzi…”

ss

mgr Sylwia Strózik – DYREKTOR

Jestem absolwentką Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyłam Logopedię z audiologią oraz studia magisterskie z Pedagogiki ze specjalnością Psychopedagogiki i studia podyplomowe z zakresu Zarządzania i Organizacji Oświatą.  Jestem trenerem Sensoplastyki i Plastyki Ekspresywnej. Ciągle podnoszę swoje kwalifikację i wiedzę, uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach, szczególnie z zakresu Wczesnego Wspomagania Rozwoju. 

Zależy mi na tym, aby w naszej Placówce dzieci czuły się bezpiecznie i komfortowo,  a także rozwijały się w atmosferze miłości, szacunku i życzliwości. Z nieskrywaną satysfakcją i dumą śledzę postępy naszych wychowanków. Są to wyjątkowe chwile, które na długo zapisują się w pamięci oraz wynagradzają wysiłek włożony w funkcjonowanie Placówki. 

Praca w edukacji daje mi siłę do działania, a każdy uśmiech dzieci potwierdza,  że to co robię jest moim najlepszym życiowym wyborem. Prywatnie mama Konstancji, miłośniczka teatru i chodzenia po górach.

Przedszkole

Ewelina Wójcik

mgr Ewelina Czarnik – NAUCZYCIEL

Jestem absolwentką 5-letnich studiów magisterskich na Uniwersytecie Rzeszowskim o specjalności Pedagogika opiekuńczo – wychowawcza. Ukończyłam również studia podyplomowe o kierunku Edukacja Przedszkolna. Od kiedy pamiętam, zawsze chciałam pracować z dziećmi. Jako uczennica szkoły średniej byłam wolontariuszką w Domu Dziecka w Krośnie, później przez kilka lat pracowałam jako niania godząc prace, z praktykami, które odbywały się w szkoła podstawowych a także w gimnazjach. W Niepublicznym Przedszkolu „Krasnale” pracuje od 2015 roku, wcześniej pracowałam również w Publicznym Przedszkolu w Czudcu. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego do każdego z nich podchodzę indywidualnie.
Priorytetem dla mnie jest wszechstronne poznanie dziecka, zaspokojenie jego potrzeb oraz stworzenie warunków zapewniających mu poczucie bezpieczeństwa oraz zaufania.
Rozłąka z rodzicem dla dziecka bywa bardzo trudna, dlatego każdego dnia staram się, aby atmosfera w naszej grupie była przyjemna, radosna oraz pełna ciepła i szacunku. Zależy mi na tym, aby „nasze” maluchy chętnie przychodziły do przedszkola oraz wracały z niego z uśmiechem na twarzy.

Anna Wielgos

Anna Wielgos – NAUCZYCIEL

W chwili obecnej jestem studentką studiów jednolitych magisterskich na Uniwersytecie w Rzeszowie na kierunku: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. W trakcie studiów odbywałam praktyki pedagogiczne w przedszkolu oraz w szkole, w klasach 1-3. Ostatni rok spędziłam jako opiekun najmłodszej grupy w żłobku Krasnale. Ważne jest dla mnie samodoskonalenie, zapoznaję się z literaturą pedagogiczną, aby podnosić swoje kwalifikacje i jak najlepiej przygotować się do pracy w zawodzie. Z wielką dumą i satysfakcją obserwuje codzienne postępy dzieci w różnych obszarach, to są chwile którą najbardziej satysfakcjonują i są motorem do dalszej pracy. Prywatnie oddaję się swoim pasjom tj.: podróżowanie, gotowanie oraz sport .

Katarzyna Machoś

mgr Katarzyna Machoś – NAUCZYCIEL

Skończyłam filologię germańską z tytułem magistra oraz edukację przedszkolną na Uniwersytecie Rzeszowskim. Odkąd pamiętam zawsze chciałam pracować z dziećmi. W pracy z „małym ludźmi” stawiam na szczerość, zaufanie oraz przede wszystkim staram się indywidualnie podejść do potrzeb każdego z dzieci. Uśmiech moich podopiecznych i zadowolenie Rodziców to największa nagroda za moją pracę, w którą wkładam całe serce. Prywatnie jako mama dwójki dzieci w wieku trzech i sześciu lat, codziennie nabywam nowych doświadczeń zawodowych.

Martyna Wiącek – NAUCZYCIEL

Jestem studentką 5 roku studiów jednolitych magisterskich o kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna na Uniwersytecie Rzeszowskim. Przed rozpoczęciem pracy w Przedszkolu „Krasnale” przez cztery lata zajmowałam się dziećmi jako opiekunka. Do wyboru takiej ścieżki zawodowej skłoniła mnie w dużej mierze łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi. Od zawsze lubiłam dzieci- a one lubiły mnie. W pracy z dziećmi chciałabym im nie tylko przekazać wiedzę, ale również uczyć ich jak radzić sobie z trudnościami i umieć je pokonywać. Kieruje się stwierdzeniem, że umysł dziecka jest jak gąbka, która chłonie wszystko z otoczenia, dlatego ważne dla mnie jest, aby zajęcia były ciekawe, dające możliwość eksplorowania i poznawania, a także by miały wpływ na wszechstronny rozwój dziecka. Jestem na co dzień osobą o dużym sercu, mającą w sobie wiele empatii i zrozumienia.

Żłobek

Beata Szpond

Beata Szpond – OPIEKUN, KIEROWNIK ŻŁOBKA

Jestem osobą cierpliwą, wesołą, wrażliwą i gotową na wszelkie wyzwania. Lubię dzieci i pracę z nimi. Angażuję się we wszystkie powierzone mi zadania i staram się je wykonywać jak najlepiej. W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla mnie ich dobro i zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa. 

Dużo satysfakcji daje mi widok uśmiechu na ich twarzach oraz to, że dzięki mojej pracy rozwijają się i osiągają swoje małe sukcesy. Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych córek Gabrieli i Patrycji, a naszą wspólną pasją są wycieczki i podróże, gdzie całą rodziną spędzamy miło czas oraz poznajemy nowe miejsca i kultury.

Oliwia Modliszewska

Oliwia Modliszewska – OPIEKUN

Jestem osobą kreatywną , uczuciową , łatwo nawiązuje dobry kontakt z dziećmi, zdobywam zaufanie i sympatię. Od zawsze chciałam pracować z maluszkami, organizować im czas, motywować do zabawy. Praca z nimi to moja pasja, która daje mi dużą satysfakcję. 

Staram się dostrzegać potrzeby dzieci i sprawiać, aby każdy dzień ich pobytu w żłobku był dla nich wyjątkowy, jak również wpłynął na ich wszechstronny rozwój. 

Bardzo lubię muzykę i taniec, towarzyszą mi one na co dzień podczas prowadzenia zajęć.  Najważniejszym celem w mojej pracy jest to, aby każde dziecko czuło się bezpieczne, szczęśliwe, ważne i potrzebne.

Anna Filip

Anna Filip – OPIEKUN

Jestem osobą ciepłą, empatyczną, z pozytywnym nastawieniem do ludzi i świata. Lubię się śmiać i żartować. Praca z dziećmi daje mi wiele radości ,przynosi ogromną satysfakcje, z tego względu świetnie się w niej odnajduję łącząc pasję z obowiązkami.

Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne ,dlatego do każdego maluszka podchodzę indywidualnie okazując mu dużo zrozumienia, czułości i zapewniając poczucie bezpieczeństwa. Codziennie jestem dumna z postępów każdego dziecka ,które nigdy nie przestana mnie zaskakiwać.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci i w wolnej chwili lubię się relaksować spędzając aktywnie czas z moją rodziną.

Magdalena Moskal

Magdalena Moskal – OPIEKUN

Jestem osobą która łączy w sobie cechy odpowiedzialności, sumienności oraz wrażliwości na potrzeby małego dziecka. Praca z najmłodszymi przynosi mi dużą satysfakcję i radość. W moich działaniach związanych z opieką i edukacją kieruję się zawsze dobrem dziecka. Indywidualne podejście do każdego maluszka, życzliwość i gotowość do niesienia pomocy oraz empatia to zasady, którymi się kieruję. Codzienna praca to dla mnie wyjątkowe wyzwanie, które stale wzbogaca moje doświadczenia. Dążę do tworzenia przyjaznej atmosfery, gdzie każde dziecko może czuć się bezpieczne i wspierane. Z ogromnym zadowoleniem śledzę każdy ich krok w rozwoju, a każdy postęp traktuję jako nasz wspólny sukces.  Prywatnie jestem mamą Aleksandra.

Dorota Żarów – OPIEKUN

Jestem osobą miłą, ciepłą i wrażliwą. Łatwo nawiązuje kontakty z dziećmi.  Bardzo lubię z nimi pracować i się nimi opiekować.  Ukończyłam kurs pomocy nauczyciela. Pracowałam w przedszkolu, aktualnie opiekuje się maluchami w żłobku. Prywatnie mama Emilki i Szymona – która doświadczenie zdobywa każdego dnia 🙂