Mamo, Tato!

Już teraz nie musisz wybierać pomiędzy rodzinną atmosferą i bogatym programem zajęć rozwijających intelekt, bo Krasnale dadzą Twojemu dziecku jedno i drugie. Placówka Krasnale zajmuje się opieką i wychowaniem dzieci od 2011 roku. Nasza kadra, to dobrze wykształceni pedagodzy, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i pracują u nas wiele lat. 

Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, dbając o jego komfort i harmonijny rozwój. Pracujemy w oparciu tylko o sprawdzone programy edukacyjne i wychowawcze.

Poza zajęciami dydaktycznymi, dzieci mają okazję uczestniczyć w różnorodnych zajęciach dodatkowych, które są wliczone w cenę czesnego. Poza tym, cyklicznie organizujemy szereg różnych wydarzeń, spotkań z interesującymi ludźmi, wycieczek i wspólnych integracji z rodzicami. Wszystko po to, abyście Państwo mieli pewność, że zależy nam na rozwoju, bezpieczeństwie i rodzinnej atmosferze. 

W naszej Placówce oferujemy opiekę nad dziećmi od 1 od 6 roku życia. Dla wygody rodziców nasza placówka jest otwarta w godz. 6:00-17:00. Krasnale to także bardzo dobra lokalizacja z wjazdem od głównej drogi Krosno – Rzeszów z dużym, własnym parkingiem dla rodziców. 

Dysponujemy także dobrze wyposażonym placem zabaw, gdzie poza spacerami po ulicach naszego miasta, dzieci mogą spędzać czas na świeżym powietrzu. 

Zadbaj o rozwój intelektualny i emocjonalny swojego dziecka.

Zapisz je do Krasnali już dziś!