W dniach 16.03-29.03.2021r. odbędzie się nabór deklaracji na nowy rok szkolny 2021/2022. Obecny rok szkolny odbywał się w burzliwym czasie.

Przeniesienie i powiększenie oddziałów, a co za tym idzie zmiany wewnątrz przedszkolne. Realizacja projektu Unijnego dzięki, któremu mogli Państwo korzystać z naszych usług za symboliczną kwotę. Realizacja Programu Maluch, w którym  była dopłata do czesnego. Jak również czas pandemii, który niestety trwa nadal. Były dużym wyzwaniem. Mam nadzieję, że dla Państwa jako Rodziców nie było to dużym obciążeniem. A ja osobiście liczę na to, że nowy kolejny rok szkolny przyniesie nam więcej spokoju. W tym okresie zawirowań nie zapomnieliśmy o naszych podopiecznych, których rozwój, bezpieczeństwo oraz radość z bycia dzieckiem są dla nas priorytetem. Mimo ograniczeń związanych z pandemią staraliśmy się wraz z nauczycielami by to właśnie dzieci jak najmniej odczuły ten trudny dla nas wszystkich czas.

Składam ogromne podziękowanie dla Państwa za świadome i rzetelne branie odpowiedzialności za swoją rodzinę jak i „rodzinę krasnalową”. Uniknęliśmy kwarantann oraz ograniczyliśmy rozprzestrzenianie się COVID-19. W nowym roku główny cel jaki stawiam sobie oraz całej kadrze jest doskonalenie warsztatu, co za tym idzie dobieranie nowych form i metod pracy z dziećmi. Zbliżenie się do środowiska naturalnego oraz przyrody.

W dalszym ciągu otwarci jesteśmy na Państwa sugestie, pomysły oraz wskazówki. Jeżeli życzą sobie Państwo kontynuowanie edukacji Państwa dziecka w Naszej Placówce w załączniku oraz na stronie internetowej znajdą Państwo deklaracje. Można przesłać je drogą mailową jak również w wersji papierowej wypełnić na miejscu.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości jestem do Państwa dyspozycji.

 

W dniach od 16 marca do 29 marca 2021 roku będą przyjmowane deklaracje osób chcących zapisać swoje dzieci do Naszej Placówki. Deklaracje przyjmowane są drogą elektroniczną bądź osobiście, z zachowaniem reżimu sanitarnego.

POBIERZ DEKLARACJE

Z poważaniem Dominika Zamorska