W związku z kontynuacją zamknięcia placówek z powodu ciągłego wzrostu zachorowań na koronowirusa, w celu zwiększenia bezpieczeństwa naszego i naszych bliskich nasza Placówka będzie nieczynna do Świąt Wielkanocnych.

Z powodu zaistniałej sytuacji zostały poczynione przez nauczycieli, wychowawców, dyrekcję, kroki, które mają ma celu dalszą pracę naszej Placówki w tej trudnej sytuacji.

Nauczyciele, którzy pracują, tworzą grupy na Facebooku, gdzie codziennie będziemy proponować zabawy, różne filmiki, z których mogą Państwo korzystać
– pani mgr Ewelina Wójcik –> dla grupy dzieci do lat 3 –> wpisz na Facebooku nazwę –> „Żłobkowe Krasnale w domu”
– pani mgr Justyna Szlachta –> dla grupy dzieci 5-6 lat –> wpisz na Facebooku nazwę –> „Niepubliczne Przedszkole Krasnale 1 w domu”
– pani mgr Klaudia Ligęza –> dla grupy 3-4 lat –> wpisz na Facebooku nazwę –> „Niepubliczne Przedszkole Krasnale 2 w domu”.

Bardzo proszę również rodziców 6 i 5 latków aby w miarę możliwości mogli odebrać podręczniki z kartami pracy lub skontaktowali się bezpośrednio ze mną i pozostawię je u Państwa przed domem.

Również kiedy sytuacja wróci do normy, a my wrócimy do stacjonarnej pracy w Placówce wychodzimy z inicjatywą, propozycją dyżurów dla rodziców dzieci, którzy będą potrzebować z nich skorzystać. Dyżur czterech sobót na ul. Łukasiewicza w godzinach od 7.00 – 15.00.

W związku z odwołaniem zajęć dodatkowych oraz zmniejszenia kosztów na codzienne funkcjonowanie Placówki, osoby płacące czesne 470,00 zł za miesiąc kwiecień zapłacą kwotę 150,00 zł, natomiast osoby płacące kwotę za abonament 580,00zł zapłacą za miesiąc kwiecień 290,00zł.

Bardzo proszę Państwa o przestrzeganie zalecanych środków ostrożności, abyśmy jak najszybciej mogli wrócić do normalności.

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości, czy jeżeli potrzebują Państwo pomocy chociażby w zakupach jesteśmy do Państwa dyspozycji i postaramy się pomóc jak tyko umiemy.