Mamo, Tato,

nie musisz wybierać pomiędzy rodzinną atmosferą i bogatym programem zajęć rozwijających intelekt, bo Krasnale dadzą Twojemu Dziecku jedno i drugie…

Placówka Krasnale zajmuje się opieką i wychowaniem  nad dziećmi od 2011 roku.

Oczywiste jest, że przedszkole z bogatą ofertą edukacyjną zapewni Twojej córeczce czy synkowi dobry start w szkole. Jednak fundamentalne dla jej lub jego przyszłych sukcesów jest wsparcie w kształtowaniu pewności siebie. Do tego Twoje dziecko musi mieć zapewnione poczucie bezpieczeństwa.

Powierz swoje dziecko osobom pełnym pasji i zaangażowania, serdecznym, pogodnym, cierpliwym i odpowiedzialnym.

W Krasnalach dbamy o wszechstronny rozwój dziecka. Oprócz realizacji podstawy programowej, organizujemy dla przedszkolaków najrozmaitsze zajęcia (język angielski, matematykę dla smyka, program autorski o emocjach z elementami dogoterapii, logopedia, gimnastyka z elementami fitness, bajkoterapia, plastyka, origami, warsztaty kreatywności, rytmika itp.).

Organizujemy także pasjonujące „laboratoria”(polegające np. na sadzeniu roślinek, lepieniu ciastek). Jednocześnie wytwarzamy dzieciom przyjazne środowisko dla stworzenia ciepłych relacji z nami oraz pomiędzy sobą. Bezpieczne i szczęśliwe dzieci chłoną wiedzę jak gąbka, bo są ciekawe świata.

Krasnale są miejscem niezwykłych wydarzeń, takich jak spotkania z ciekawymi ludźmi (czasem gościmy np. strażaka albo lekarza) urodzinki, Mikołajki, spotkania świąteczne i wiele innych imprez, które spędzamy razem z dziećmi, rodzicami i pracownikami tworząc jedną rodzinę.

Twoja córka czy Twój syn jako uczeń Krasnali będzie spędzać czas na radosnej zabawie, wyrażając swoją ekspresję twórczą, w łagodny sposób przygotowując się do edukacji szkolnej (m.in. nauka czytania, pisania i liczenia oraz poszerzanie wiedzy o świecie, np. o polskiej i europejskiej kulturze, muzyce klasycznej i rozrywkowej). Wesprzemy Cię również w kształtowaniu norm społecznych i stawianiu granic.

Krasnale to także bardzo dobra lokalizacja z wjazdem od głównej drogi Krosno – Rzeszów z dużym parkingiem i ogródkiem.

Nasza kadra, to dobrze wykształceni pedagodzy, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, dbając o jego komfort i harmonijny rozwój. Pracujemy w oparciu tylko o sprawdzone programy edukacyjne i wychowawcze.

Zadbaj o rozwój intelektualny i emocjonalny swojego dziecka. Zapisz je do Krasnali już dziś!