Zachęcamy dzieci aby podczas spacerów zbierały dary jesienni
i dekorowały nimi kąciki jesienne.

W tym roku nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Z kulturką mi do twarzy”.
Zgody do udziału w projekcie będą rozdawać nauczyciele wychowawcy.

– 5 października z okazji Dnia Zwierząt prosimy o założenie ubrań ze zwierząkiem/motywem zwierzęcym
– 7 października odbędzie się ognisko dla przedszkolaków o godz.13.00 na Łętowni obok stoku (prosimy o odbiór dzieci z ogniska)
– 18 października z okazji dnia Poczty Polskiej dzieci wezmą udział w akcji „kartka dla medyka”. Kartki zostaną wysłane do szpitali jednoimiennych
– 25 października z okazji Dnia Kundelka będzie zbierana w przedszkolu karma dla zwierząt która zostanie przekaza do schroniska „Azyl u Majki” na Wysokiej Strzyżowskiej
– 30 października prosimy dziewczynki o ubranie spódniczek
– na platformie eLizak wszystkie aktualności są na bieżąco umieszczane. Jak również jadłospis, kalendarz. Bardzo proszę również o uzupełnienie przez platformę osób upoważnionych do odbioru dziecka. Jeżeli chodzi o aplikację cały czas jest ona aktualizowana i błędy są poprawiane. Obecnie można aktualizować na wersję 19.0.

Zdjęcia z zajęć będą umieszczane na grupach prywatnych na Facebooku. Będzie można je pobierać a ich oglądanie będzie przystępniejsze. Jeżeli ktoś nie jest dołączony jeszcze do żadnej z grup bardzo proszę o kontakt z wychowawcą.

Na stronie www oraz na FB dziś pojawi się rozpiska zajęć dodatkowych w naszej placówce dla przedszkolaków, tych zajęć które odbywają się w ramach czesnego.
(kliknij tutaj – pobierz)

Zajęcia logorytmiczne prowadzi Pani Magdalena Filipowicz z Gabinetu Logopedycznego Frajda z Krosna. Dla dzieci z opiniami z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej prowadzi ona również zajęcia indywidualne logopedyczne bezpłatnie. Możliwe jest zapisanie na indywidualne lekcje logopedyczne u Pani Magdaleny w czasie pobytu dziecka w przedszkolu (wtorki). Dla tych dzieci jest 15% zniżka na zajęcia 30min – 30,00zł, ewentualnie na życzenie rodzica 45min – 35zł (płatne u p. Magdaleny). Chęć zapisania na dodatkowe zajęcia można zgłaszać wychowawcą, bezpośrednio do mnie. We wtorek 6.10 na pierwszych zajęciach logorytmicznych p. Magdalena pozna dzieci, poproszę ją aby w kliku słowach wysłała wiadomość do rodziców poprzez eLizak dotyczącą każdego dziecka.

Otrzymaliśmy również ofertę zajęć tanecznych ze Studia Tańca Feel&Dance Anna Kłapkowska z Krosna. Zajęcia w ramach czesnego z powodu domkniętego budżetu nie będą się odbywać. Aczkolwiek istnieje organizacja takich zajęć w godzinach popołudniowych. Program nauczania obejmuje: Taniec Towarzyski, podstawy baletu, disco, tańce integracyjne, zabawy taneczne i rytmiczne, hip-hop. 30min zajęć raz w tygodniu (około 15xna semestr) opłata za 4 miesiące wynosi 80zł.

W razie jakichkolwiek pytań jestem do Państwa dyspozycji.
Miłego dnia