W odpowiedzi na nominację Anna Rafalska jako przedstawiciel Żłobkowe Krasnale w Strzyżowie, wraz z grupą Króliczków z ogromną przyjemnością przystąpiliśmy do akcji na rzecz osób z autyzmem w ramach #challengeniebieskiemotyle2021.
Dzieci wykazały się ogromnym zaangażowaniem wykonując pracę plastyczną „Niebieski serce”.

Do wykonania zadania dalej nominujemy:
Szkoła Podstawowa im. ks. Bronisława Markiewicza w Baryczce
Oddział Przedszkolny w Markuszowej
Oktawia Zagórska
ZA GÓRĄ – Dom Seniora

Zapraszamy w/w osoby i placówki do uczestnictwa w wyzwaniu zainicjowanym przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu.
CELEM akcji jest POSZERZANIE ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT AUTYZMU I PRZEKAZANIE ISKIERKI PRZYJAŹNI OSOBOM Z AUTYZMEM I ICH RODZINOM.
Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste.
Wystarczy:
1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).
2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla”.
3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com
Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).
4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.
5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.
5. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin. Trzymam kciuki za nominowane osoby.

KLIKNIJ PO WIĘCEJ ZDJĘĆ – > galeria

20210506_103321 (Copy)