Placówka Krasnale zajmuje się opieką i wychowaniem  nad dziećmi od 2011 roku.

Głównym celem Naszej Placówki jest stworzenie dla Malucha miejsca w którym pobyt będzie radosny, atrakcyjny i bezpieczny.

 Maluszkami zajmują  się kompetentne  i troskliwe  wychowawczynie, które w  swoją pracę wkładają wiele serca, aby dzieci czuły się  bezpieczne i szczęśliwe.

Nasza placówka dba o intensywne stymulowanie rozwoju  dziecka poprzez radosne zabawy, ćwiczenia, masażyki,  naukę wierszyków i  piosenek, czytanie książeczek, wykonywanie  prac plastycznych oraz dostęp do wielu  zabawek pobudzających kreatywność i wyobraźnię malucha.

Kształtujemy u dzieci postawy prospołeczne. Zachęcamy do współpracy rodziców. Trzeba  pamiętać, że dla maluszka najważniejsza jest rodzina, od której przejmie on najwięcej nawyków, przyzwyczajeń i zasad postępowania wobec innych.

Uczymy czynności samoobsługowych  takich jak: korzystanie z nocniczka, mycie rąk przed posiłkiem, ubieranie i rozbieranie się, sprzątanie zabawek po skończonej zabawie, posługiwania się sztućcami, samodzielnego jedzenia i picia oraz wielu innych.

Plan dnia w grupie maluszków jest dostępny w zakładce „DO POBRANIA”

Pragniemy poinformować, iż do września nie posiadamy wolnych miejsc dla Maluszków

Serdecznie dziękujemy Państwu za zaufanie.